Tehnoloogiad

Koostööplatvorm; IT-haldusteenused; Pilvelahendused

Google Workspace on juhtiv pilvepõhine tellimusteenus, mis sisaldab erinevaid koostöövahendeid nagu Gmail, Drive, Docs, Sheets ja teised, et võimaldada koostööd, varundust ning sujuvat töövoogu veebipõhiselt.

IT-hooldusteenus; IT-haldusteenus

Microsoft 365 on üks maailma juhtivamaid koostööplatvorme, mis pakub pilvevarundus-, kommunikeerimis- ja kontoritöölahendusi. Näiteks Microsoft Teams, Excel, OneDrive, Exchange ja Planner.

On-premises Windows Serverid on laialt levinud.
Meie oskame seadistada kõik tööks vajalikud teenused.

Veeam on maailma juhtiv varunduslahenduste looja. Veeami abil on võimalik varundada nii pilves, kui ka maapeal olevaid IT süsteeme.

Ubuiquiti on oma Unifi tooteseeriaga üks tuntumaid SOHO traadita võrgulahenduste pakkuja. Omame kogemusti Unifi wifilahendustega üle-Euroopalises võrgu, hotellides, büroodes, poodides jne.

Cisco on üks maailma juhtivamaid võrgutehnoloogiate tootjaid. Cisco seadmetega loome tõrkekindlaid infrastruktuure.​

VMware on maailma juhtiv virtualiseerimislahenduste tootja. Haldame mitmeid üksikuid hüperviisoreid kui ka suuremaid klastreid.​

Suurem osa maailma serverites jooksutab *NIX operatioonisüsteeme, sest need on kivikõvad ning peetakse "paigalda ja unusta" lahenduseks. Omame pikaaegset kogemust erinevate Linuxi lahendustega.

MikroTik on Läti võrguseadmete gigant, kes pakub väga paindliku tarkvaraga (RouterOS) SOHO lahendusi. Kõigil meie meeskonnaliikmetel on pikk kogemus erinevate seadmetega.