Pilvelahendused

Üha enam sõltub äritegevus kvaliteetsetest pilvelahendustest, mis aitavad ettevõtetel täita oma IT-vajadusi tänapäeva digimaailmas. Pilvelahendused on kõigile ettevõtetele soovitav alternatiiv, kuna need on paindlikud, aja- ja taskukohased.

 

Meie, Server Management-i kvalifitseeritud meeskond, pakume mitmeid erinevaid pilveteenuseid, mis tagavad Teie ettevõtte konkurentsivõime ja arengu.

IT-cloud-solutions; Cloud-solutions-Serman

MIKS VALIDA USALDUSVÄÄRNE PILVELAHENDUS OMA ETTEVÕTTELE?  

Paindlikkus, ajakohasus ning usaldusväärsus on vaid mõned üksikud eelised, mida mainitud teenus Teie ettevõttele võib pakkuda. Teie andmeid ja rakendusi on võimalik kiiresti ja lihtsalt kasutada mistahes seadmest, kus iganes ja millal tahes. Tänu eelnevale saate töötada tõhusamalt ja tootlikumalt, ilma et peaksite olema piiratud teatud keskkonna või seadmega. Meie pilvelahendused on kohandatavad, seega Teie äri arengul saame pakkuda uusi võimalusi vajaduspõhiselt. 

TEENUSED MIDA PAKUME:

GOOGLE WORKSPACE

Pilvepõhine tellimusteenus, mis sisaldab erinevaid koostöövahendeid nagu Gmail, Drive, Docs, Sheets ja teised, et võimaldada koostööd, varundust ning sujuvat töövoogu veebipõhiselt.

MAJUTAMINE

Majutame Teie ettevõtte veebisaidid ja rakendused virtuaalserverisse, et need oleks alati kaitsutud ja turvalised.

MICROSOFT 365

Koostööplatvorm, mis pakub pilvevarundus-, kommunikeerimis- ja kontoritöölahendusi. Näiteks Microsoft Teams, Excel, OneDrive, Exchange.

LIGIPÄÄSETAVUS

Võimaldame turvalise juurdepääsu failidele igal ajal ja kõikjal Teie asukohast sõltumata

Teenuse kvaliteedi tagavad oma IT-valdkonna tippspetsialistid, kelle ülesandeks on hoida Teie arvutipark ja serverid turvalise ning stabiilsena. Ettevõttele tagame süsteemi probleemivaba toimimise ja juurdepääsu IT-tehnikute meeskonnale, kellel on aastatepikkune kogemus.

KES ON MEIE KLIENDID? 

Meie IT hooldus- ja haldusteenuse kliendibaas on pidevas kasvamises. Igapäevases hoolduses on nii väikseid kui ka keskmises suuruses ettevõtteid. Suurettevõtetele oleme partneriks kindlate teenuste käitlemisel, milles oleme saavutanud kõrgeima professionaalsuse taseme.

Olete teenusest huvitatud või tekkis lisaküsimusi? Vajutage kõrvalolevale nupule ->